Poletni plavalni tečaj

Ribine poletne plavalne tečaje za otroke organiziramo na letnem Kopališču Kodeljevo.

Otroci se bodo v prijetnem in animiranem okolju učili svojih prvih plavalnih zamahov, tisti, ki že plavajo, pa bodo v družbi ostalih plavalnih navdušencev izboljševali plavalno tehniko. Da bo učenje potekalo v kar se da sproščenem okolju, bomo poskrbeli za obilico pljuskanja, špricanja ter čofotanja.

O tečajih Ribin poletni plavalni tečaj je v prvi vrsti namenjeni sproščenemu preživljanju otrok v vodnem okolju. Posebno pozornost pa namenjamo tudi kvalitetnemu učenju plavanja.

Glede na vaš urnik in počitniške načrte lahko izbirate med naslednjima oblikama tečaja:

• Dopoldanski: dopoldanski tečaj z jutranjim varstvom
  • Celodnevni: celodnevni tečaj z jutranjim varstvom in kosilom

Učenje pod vodstvom izkušenih učiteljev plavanja poteka v majhnih skupinah (od 6 do 10 otrok), ki so oblikovane glede na predznanje in starost otrok - od prilagajanja na vodo do učenja osnovnih plavalnih tehnik. Učenje vsebuje elemente igre, uporabo sodobnih plavalnih pripomočkov in metod učenja.

Novo:

• V vsakem terminu bo v izbranem dnevu dopoldan za boljše plavalce organiziran trening s trenerji tekmovalnih selekcij ŠD Riba.
  • V vsakem terminu bodo v izbranem dnevu po kosilu organizirane različne delavnice (športne igre, spoznavanje novih športov in veščin (vaterpolo, umetnostno plavanje, samoobramba, osnove reševanja iz voda, meditacija...), ustvarjalne in druge delavnice, popoldne družabnih iger, lov za zakladom).

Potek in vsebina tečajev »

Odgovori na pogosto zastavljena vprašanja »

Spodnja starostna meja otrok na tečaju je 4 leta.

Termini
  • 1. termin: 1. julij - 5. julij
  • 2. termin: 8. julij - 12. julij
  • 3. termin: 15. julij - 19. julij
  • 4. termin: 22. julij - 26. julij
  • 5. termin: 29. julij - 2. avgust
  • 6. termin: 5. avgust - 9. avgust
  • 7. termin: 12. avgust - 16. avgust
  • 8. termin: 19. avgust - 23. avgust
  • 9. termin: 26. avgust - 30. avgust
Cene
Dopoldanski
1 teden
Celodnevni
1 teden
1. otrok v družini 200,00 € 265,00 €
1. otrok - član ŠD Riba 180,00 € 225,00 €

7. termin (12. avgust - 16. avgust) je 20% cenejši zaradi praznika (plavamo samo 4 dni).

Člani ŠD Riba so otroci, ki so v sezoni 2023/2024 obiskovali Ribine programe in imajo za to obdobje poravnano članarino. V primeru, da poravnate članarino 20 € za sezono 2023/2024, velja članska cena tudi za otroke, ki obiskujejo samo poletne plavalne tečaje.

Za otroke iz istega gospodinjstva veljajo naslednji popusti:

• 10 % za drugega otroka
  • 50 % za tretjega otroka in vse nadaljnje otroke

Navedene cene vključujejo davek na dodano vrednost (DDV).

Prijava Otroke na tečaj prijavite s pomočjo spletne prijavnice »

V primeru premajhnega števila prijav si pridružujemo pravico do odpovedi termina najmanj 7 dni pred začetkom tečaja. Plačilo v celoti ali delno ovrnemo, če se odločite za nadomeščanje v drugih terminih ali tečajih.

Kontakt info@riba-drustvo.si
031 / 742 782 (Barbara)